• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Sukces EUCO:

Wielki sukces EuCO! Milion złotych dla 37-letniego Rafała. Nasi prawnicy wywalczyli dla niego rekordowe zadośćuczynienie! Rafał jako 18-latek uległ tragicznemu wypadkowi samochodowemu. Przy nadmiernej prędkości jego kolega, który prowadził samochód, stracił kontrolę nad autem i uderzył w drzewo. Na skutek kolizji Rafał doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego i został prawie całkowicie sparaliżowany – poruszać może jedynie głową. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu oddalił w czwartek apelację ubezpieczyciela, który po wypadku wypłacił poszkodowanemu odszkodowanie w wysokości 45 tysięcy zł, a po zwiększeniu odszkodowania przez sąd I instancji do łącznej kwoty 1 miliona zł, odwołał się i wnioskował o jego zmniejszenie o 300 tys. zł.

 Kolejny przypadek,gdy uzyskaliśmy dopłatę 

22 listopada 2010 r. w miejscowości P. prowadząca Skodę Oktawię P. Dorota Z., podczas omijania pieszej idącej jej pasem jezdni, potrąciła ją, a następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z Mercedesem Sprinterem, kierowanym przez Pana Mariana N. W wyniku wypadku Pan Marian doznał licznych obrażeń ciała, w tym liczne złamania, krwiaki i krwotoki wewnętrzne, uraz wielonarządowy. Obrażenia spowodowały niewydolność oddechową i krążenia oraz niewydolność nerek.

Po wypadku Pan Marian, ze sprawnego i energicznego mężczyzny, w jednej chwili stał się osobą całkowicie zdaną na pomoc i opiekę osób trzecich i personelu szpitala. Czeka go bardzo długotrwała rekonwalescencja. Pan Marian z pewnością już nigdy nie będzie mógł powrócić do wykonywania dawnych obowiązków i już zawsze będzie zmuszony korzystać z pomocy najbliższych osób. Będzie wymagał kosztownego leczenia, co negatywnie wpłynie na domowy budżet rodziny. Istotnym jest, iż przed wypadkiem Pan Marian prowadził małe gospodarstwo rolne, był głównym żywicielem rodziny.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w którym ubezpieczona była sprawczyni wypadku zaproponowało Panu Marianowi kwotę 20 tys. zł tytułem odszkodowania. W wyniku działań Europejskiego Centrum Odszkodowań reprezentującego poszkodowanego ubezpieczyciel przyznał na rzecz Pana Mariana łączną kwotę 368 993 zł

Opinie Klientów:

1.Śmierć mojego męża wskutek wypadku była dla mnie ogromnym szokiem. Zostałam sama z córką, a do tego straciłyśmy jedyne źródło utrzymania. Odszkodowanie wywalczone przez Europejskie Centrum Odszkodowań pozwoliło nam na godne życie przez dłuższy czas, w ciągu którego udało mi się stanąć na nogi. Ślicznie dziękujemy za pomoc i wsparcie w trudnych dla nas chwilach. Jesteśmy wdzięczne za każdą złotówkę.
Alicja i Natalia z Bydgoszczy

2.Byłam mile zaskoczona kwotą jaką wywalczyło dla mnie EuCO. To się nazwa fachowa obsługa! Bardzo dziękuję i pozdrawiam!
Agnieszka O. Włocławek

3.Zespół EuCO spisał się na medal. Dziękuję i pozdrawiam ze słonecznego Sopotu!
Michał S. Sopot

4.(...) Dziwi mnie to, że wiele osób nie próbuje odzyskać odpowiedniego odszkodowania. Jak można nie walczyć o własne pieniądze? Bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc.
Marek D. Toruń

5.Polecam Dyrektora Jacka Alichniewicza z Bydgoszczy.który pomógł mi uzyskać zadośćuczynienie za śmierć dwóch synów w wypadku samochodowym. Dziękuję za wszystko Panie Jacku.
Józef Sz. Czarmuń

6. Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Zostałem potrącony przechodząc przez ulicę na pasach.Pana Jacka polecił mi kolega.Firma Euco uzyskała dla mnie niebagatelną kwotę,która pozwoliła mi na ślub z moją ukochaną i ułożenie sobie na nowo życia.Oczywiście Pan Jacek również został zaproszony.Bardzo dziękuję firmie EuCo jak i Panu Jackowi za pomoc. Z czystym sercem polecam.
Norbert z Nakła nad Notecią.

7.Pieniądze po stracie bliskiej osoby nie przywrócą jej życia, ale pomagają przetrwać najcięższe chwile. Gdyby nie odszkodowanie, to nie mielibyśmy za co żyć. Byłam świadoma tego, że należą mi się większe pieniądze niż dawał (ubezpieczyciel), ale nie stać mnie było na adwokata. (...) Pan Jacek z EuCO pojawił się na mojej drodze w odpowiednim czasie. Dzięki niemu odzyskałam wiarę w lepsze jutro. Jestem niezmiernie wdzięczna za wszelką pomoc.
Mariola Z. Kraków

NASZE WARTOŚCI

Europejskie Centrum Odszkodowań przywiązuje dużą wagę do wspólnych wartości, które scalają działania całej grupy kapitałowej. Działanie zgodnie z przyjętymi wartościami ma niekwestionowany wpływ na jakość obsługi klienta.

Te wartości to:

    -rzetelność,
    -otwartość i przejrzystość,
    -fachowość,
    -profesjonalizm,
    -przedsiębiorczość,
    -wzajemny szacunek,
    -reagowanie na potrzeby innych,
    -praca zespołowa.

© 2017 Designed By GREGOR - Usługi informatyczne i multimedialne